Współpraca

Olivia Four Coworking w Olivia Business Center

Coworking to połączenie społeczności i przestrzeni. Takiej przestrzeni, która sprzyja współpracy, spotkaniom, rozmowom, budowaniu relacji. O4 jest pełne inicjatyw, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom jego rezydentów, organizuje eventy i wspiera swoją społeczność Coworkerów.

 


Kamila Czarnomska

Kim jest?

KamilaDORADCĄ KLUCZOWYCH KLIENTÓW z 6-letnim, popartym sukcesami, doświadczeniem w sprzedaży usług i produktów oraz obsłudze klientów indywidualnych – ponad 4000 menedżerów wyższego i średniego szczebla.

TRENEREM, DORADCĄ KARIERY w TRENING KARIERY, prowadzę warsztaty dla młodych osób, specjalistów oraz managerów z zakresu budowania swojej ścieżki zawodowej i poruszania się po rynku pracy, a także spotkania motywacyjne pomagające w osiągnięciu wyznaczonych przez nich celów.

PRELEGENTKĄ I TRENEREM na konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką rynku pracy. Wspólpracowałam z Urzędem Pracy w Gdańsku, Inżynierskimi Targami Pracy, Festiwalem Boss oraz firmami prywatnymi.

TRENEREM RYNKU PRACY, DORADCĄ KARIERY w KIERUNEK NA PRACĘ, tworzę dokumenty aplikacyjne, prowadzę konsultacje indywidualne, przygotowuję do procesu szukania pracy,doradztwo w karierze oraz dbam o rozwój projektu.

http://www.treningkariery.pl


Łukasz Dusza

DSC_4851doradca wizerunkowy, pasjonat klasycznej męskiej elegancji.

Osoba, która poprzez wizerunek i aktywne słuchanie osób, z którymi się spotyka, uczy o komunikatach, które wysyłamy otoczeniu poprzez nasz ubiór i zachowanie. Niepoprawnie zachwycony kobiecym rumieńcem udowadnia, że komplement potrafi być silniejszy od własnych lęków i sposobu postrzegania świata.

Jego celem pracy jest wydobywanie z osób najważniejszych cech i ich
uzewnętrznianie, co wspiera osiąganie celów osobistych oraz zawodowych.

Uczestnik trójmiejskiego środowiska start up’owego oraz właściciel
marki Time for Design.