Współpraca

Łukasz Dusza

DSC_4851doradca wizerunkowy, pasjonat klasycznej męskiej elegancji, miłośnik relacji damsko-męskich.

Osoba, która poprzez wizerunek i aktywne słuchanie osób, z którymi się spotyka, uczy o komunikatach, które wysyłamy otoczeniu poprzez nasz ubiór i zachowanie. Niepoprawnie zachwycony kobiecym rumieńcem udowadnia, że komplement potrafi być silniejszy od własnych lęków i sposobu postrzegania świata.

Jego celem pracy jest wydobywanie z osób najważniejszych cech i ich
uzewnętrznianie, co wspiera osiąganie celów osobistych oraz zawodowych.

Uczestnik trójmiejskiego środowiska start up’owego oraz właściciel
marki Time for Design.


 

Kamila Czarnomska

Kim jest?

KamilaDORADCĄ KLUCZOWYCH KLIENTÓW z 6-letnim, popartym sukcesami, doświadczeniem w sprzedaży usług i produktów oraz obsłudze klientów indywidualnych – ponad 4000 menedżerów wyższego i średniego szczebla.

TRENEREM, DORADCĄ KARIERY w TRENING KARIERY, prowadzę warsztaty dla młodych osób, specjalistów oraz managerów z zakresu budowania swojej ścieżki zawodowej i poruszania się po rynku pracy, a także spotkania motywacyjne pomagające w osiągnięciu wyznaczonych przez nich celów.

PRELEGENTKĄ I TRENEREM na konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką rynku pracy. Wspólpracowałam z Urzędem Pracy w Gdańsku, Inżynierskimi Targami Pracy, Festiwalem Boss oraz firmami prywatnymi.

TRENEREM RYNKU PRACY, DORADCĄ KARIERY w KIERUNEK NA PRACĘ, tworzę dokumenty aplikacyjne, prowadzę konsultacje indywidualne, przygotowuję do procesu szukania pracy,doradztwo w karierze oraz dbam o rozwój projektu.

http://www.treningkariery.pl


Mateusz M. Woźniak

1908458_10204111423720085_4994273415406985639_nDoradca prawny, ekspert w sferze prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii. Założyciel Centrum Prawa Własności i Nowych Technologii PWINT, były wykładowca akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor publikacji naukowych, stypendysta The Tokyo Fundation – The Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund, członek redakcji rocznika naukowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Od 2004 roku świadczy usługi doradztwa prawnego oraz usługi szkoleniowe w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii, w tym praw stosunków występujących w sieci Internet oraz w procesach innowacyjnych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa autorskiego, praw pokrewnych, prawa wydawniczego, prawa własności przemysłowej, prawa ochrony baz danych, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, prawa ochrony danych osobowych, prawa IT, prawa handlu elektronicznego (e-commerce) i praw Internetu. W ramach prowadzonych usług doradczych zdobył kompetencje w zakresie obsługi prawnej procesów zarządzania własnością intelektualną oraz procesów komercjalizacji i transferu wiedzy i technologii.

http://www.centrumpwint.pl/


IrekIreneusz Osiński

Networker, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi głównie w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych.

Z wykształcenia psycholog, dodatkowo ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi na wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

www.filmpressmedia.pl