Rekomendacje

Miałam przyjemność pracować z Anią w zespole sprzedaży w firmie, której jestem współwłaścicielem. Ania jest zawsze pozytywnie nastawiona do życia i szuka rozwiązań, a nie problemów. Wyróżnia się kreatywnością i dużym „głodem wiedzy”. Zawsze ma dobrą intencję i chęć często bezinteresownej pomocy, dzięki czemu świetnie nawiązuje relacje. W sprzedaży w bardzo szybkim tempie zdobyła umiejętności pozwalające jej osiągać dobre wyniki. Kluczowym czynnikiem był fakt, że rozwija równocześnie kompetencji w sprzedaży i marketingu, co pozwala jej spojrzeć z szerszej perspektywy na cele firmy i ścieżki dotarcia do nich. Jedną z cech, które w niej lubię najbardziej jest to, że się nie boi i zawsze dzielnie wychodzi naprzeciw wyzwaniom.

10609482_904601576234876_8454496737715083070_nBarbara Piasek (Śliwa)

Współzałożycielka Younity Polska sp. z o.o., innowacyjnej platformy łączącej zakupy online i offline z licznymi korzyściami dla konsumentów. Doświadczenie managerskie zdobywała przez ponad 10 w takich  firmach jak Procter & Gamble, Agros Nova, RWE Polska, BMW Polska. Wdrażała na skalę globalną w P&G eCommerce oraz system CRM. Równolegle ponad 11 lat jest związana z branża szkoleniową w zakresie miękkich umiejętności takich jak sprzedaż i komunikacja, leadership, budowanie silnych zespołów, produktywność. Uczy według metodologii Accelerated Learning, co pozwala uzyskać najwyższą efektywność w możliwie krótkim czasie.

 


Z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować Anię ze względu na jej wyjątkowy zmysł organizacyjny, świetną kreatywność w obszarze znajdowania rozwiązań dla problemów nierozwiązywalnych oraz za unikalną umiejętność budowania wartościowych relacji, co w naszych czasach jest umiejętnością bezcenną.

Irek

Ireneusz Osiński

Networker, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi głównie w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych.

Z wykształcenia psycholog, dodatkowo ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi na wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

http://www.filmpressmedia.pl


Współpraca z Anią to sama przyjemność i powodzenie w zamierzonych celach biznesowych. Świetnie dopasowała konkretne rozwiązania marketingowe do moich potrzeb

KarolinaKarolina Zubrzycka

Kosmetolog

http://kosmetolog-zubrzycka.pl

 

Zadaj pytanie tutaj:
Anna-Maria Wiśniewska