Rekomendacje

 


Anna-Maria Wiśniewska postanowiła podjąć bardzo ważny dziś temat i stworzyć WORKBOOK. To lektura obowiązkowa dla każdej osoby, która chce budować swoją markę osobistą w sieci. Nauczy Was tego praktyk, który sam zrealizował to wcale nie tak proste zadanie.

Magdalena Daniłoś

Jej teksty dotyczące video marketingu ukazują się regularnie w Nowym Marketingu, Marketerze +, Marketingu w Praktyce czy Feebacku.

Jest opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Marketing Internetowy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wykłada także na takich uczelniach jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Brała udział jako prelegent w największych konferencjach marketingowych w Polsce takich jak: Kongres Online Marketing, Internet Beta, See Bloggers czy Marketing Progress.


Media społecznościowe są świetnym miejscem, dzięki któremu łatwiej dotrzesz do odpowiednich klientów z właściwą informacją. Anna pokazuje jak skutecznie wypracować sposoby na wykorzystanie „social mediów” do pokazania Twojego profesjonalnego i biznesowego oblicza.

Grzegorz Turniak

Prekursor polskiego networkingu, założyciel BNI Polska, Prezes Akademii Rekomendacji. http://www.akademiarekomendacji.pl/


Gratuluję stworzenia bardzo przystępnie napisanej, a jednocześnie pełnej konkretnych wskazówek, pozycji o tym, jak skutecznie zaistnieć w najprzeróżniejszych „social media”. Jestem przekonany, że szerokie grono czytelników znajdzie tam bardzo konkretne i przydatne informacje, jak w praktyce zabrać się za ten temat. Istotny jest fakt, że zamieszczoną wiedzę można wykorzystać w bardzo wielu aspektach biznesowych i prywatnych, nie będąc tzw. „Social Media Guru” i nawet cząstkowe jej użycie zaowocuje znaczną poprawą osiąganych rezultatów.

 

Alex W. Barszczewski

Międzynarodowy konsultant i executive coach. Autor książki „Sukces w relacjach międzyludzkich”. https://alexba.eu/


Chcę jasno powiedzieć, dlaczego zdecydowałam się wydać książkę Anny Marii Wiśniewskiej. Po pierwsze poznałam ją w działaniu. Przekonała mnie do zmiany mojej polityki w social mediach i razem stworzyłyśmy zupełnie nową strategię promowania BOOK MASTER PROJECT.
To była bardzo głęboka praca. Musiałam zadać sobie wiele pytań, które zrewolucjonizowały moje myślenie. To było naprawdę ważne doświadczenie dla mnie jako przedsiębiorcy. Anna-Maria ma szczególną zdolność do rozumienia procesów i zależności, co pozwala na skuteczne zmiany. Powiem więcej! Ta książka powinna powstać, wiedza Ani i jej doświadczenie powinno wyjść do świata.
Jest jeszcze jedna strona. Najfajniej jest wydawać książki, w które się wierzy i z autorami, których się lubi i w formie jakiej jeszcze nie było! Ania, cieszę się naprawdę, że robimy to razem.

Ewa Miłek

współwłaścicielka innowacyjnych wydawnictw: Oficyny Wydawniczej Tysiąclecia i Millennium Publishers. Pisze również książki. Te skierowane do przedsiębiorców to: „Twoja książka cię ozłoci” i „Mistrzowie piszą książki”.

Od piętnastu lat wspiera przedsiębiorczość. Pierwotnie robiła to jako szef Gdańskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz Sekretarz Rady Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Obecnie robi to jako coach, wydawca, autor książek skierowanych do właścicieli firm, wszystkich twórczych i przedsiębiorczych ludzi.

Jest twórczynią Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, którego głównym celem jest zapewnienie wsparcia dla nowo powstałych firm. Praca Kierownika PR i Marketingu Korporacyjnego Zakładów Farmaceutycznych „Polpharma”, wiele lat prowadzenia własnej firmy, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami jako coach i trener pozwoliło jej zdobyć doświadczenie biznesowe, a także znajomość skutecznego marketingu.


Z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować Anię ze względu na jej wyjątkowy zmysł organizacyjny, świetną kreatywność w obszarze znajdowania rozwiązań dla problemów nierozwiązywalnych oraz za unikalną umiejętność budowania wartościowych relacji, co w naszych czasach jest umiejętnością bezcenną.

Irek

Ireneusz Osiński

Networker, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi głównie w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych.

Z wykształcenia psycholog, dodatkowo ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi na wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

http://www.filmpressmedia.pl


Współpraca z Anią to sama przyjemność i powodzenie w zamierzonych celach biznesowych. Świetnie dopasowała konkretne rozwiązania marketingowe do moich potrzeb

KarolinaKarolina Zubrzycka

Kosmetolog

http://kosmetolog-zubrzycka.pl

 

 


Mój autorytet w zakresie Social Media, osoba z ogromną pasją i pozytywną energią. Szuka rozwiązań, a nie przeszkód. Otwarta na ludzi i ich czasem bardzo nietypowe projekty ;) . Gorąco polecam szkolenia u Pani Ani!

Justyna Litwińska

Specjalista ds. marketingu, fotograf, grafik