Budowa wizerunku w social media

Często słyszę od osób, które jeszcze nie zaczęły ze mną pracy, że nie chcą kreować swojego wizerunku, bo nie chcą na nikogo pozować, tworzyć jakiejś sztucznej osoby, maski, na siłę wstawiać sobie fotek pokazujących, jak bardzo jest się super.

Tylko, że to nie na tym polega budowanie wizerunku w social media.

Wychodzę z założenia, że aby obecność w mediach społecznościowych przyniosła zamierzony skutek i – finalnie – korzyści, trzeba postawić na spójność, mocne strony i naturalność. Budowanie swojego wizerunku na jakichś przekłamaniach, udawaniu kogoś, kim się nie jest, sztucznemu zawyżaniu swojego statusu czy osiągnięć zawsze będzie skutkować obniżeniem zaufania. Czuć to z daleka, a ludzie nie lubią fałszu.

Pracę nad budowaniem Twojego skutecznego, spójnego z Tobą wizerunku zaczniemy od wykonania audytu Twoich mediów społecznościowych oraz generalnie – Twojej obecności w internecie. Następnie przejdziemy do określenia lub pogłębienia Twoich celów i życiowych ról. Kolejno skupimy się na tym, ile wiesz o swoich potencjalnych lub obecnych klientach, a także co oni sądzą o Tobie i Twoich produktach czy usługach. Stworzymy persony, czyli przedstawicieli Twoich grup docelowych. Po przejściu przez cały proces, który składa się jeszcze z wielu dających kluczowe wnioski pytań i działań, dokonujemy syntezy zebranej wiedzy, którą podaję Ci w formie strategii na Twoją obecność w social media.

Stosowanie się do stworzonej tak strategii, regularne wdrażanie rekomendowanych przeze mnie kroków spowoduje, że zbudujesz silną, konkretną, skuteczną markę osobistą. Będziesz mieć wizerunek, który sprzedaje.

A ja będę miała zaszczyt Ci w tym towarzyszyć.

Zapytaj o wycenę: kontakt@annamariawisniewska.pl